_

DJ RADIO, RADIOCLUB PRO V.I.P.!

News and Videos

Kalendář/Calender

AKTIVITA MAGNETICKÉ BOUŘE

Solar X-rays:

Geomagnetic Field:
>
Status
Status
 

Předpověď počasí pro ČR

Statistika

TOP SECRET/ CO si nikde nepřečtete


              
    V této sekci naleznete články různých autorů, kteŕi se rozhodli zveřejnit světu své poznatky a zkoumání dění posledních let, které se odrazili na chování massmédií a následné psychologického chování lidstva. Naše nezávislé svobodné amatérské radio, vám tyto záměrně uschovávané i ignorované a tímpádem velmi důležité informace, chce prostřednictvím těchto stránek sdělit. Pro lepší porozumění těmto článkům,
si prosím nejprve přečtěte tento následující úvodní článek o TEORII SMRADLAVÉ RYBY.

S teorií smradlavé ryby se vlastně setkáváme na každém kroku a každý den. Je to upřednostněné vyvolání jedné skutečnosti na úkor druhé, která je mnohem závažnější, ale je složitější a málo nápadná na veřejnosti. Mohu zde napsat tisíce příkladů,ale jeden pro začátek stačí:
.............
Te nasi vzacne energie je cim dal tim mene. Studoval jsem biologii a biochemi na univerzite,ale nedokoncil jsem studium a ikdyz z nich mam uspesne slozene zkousky, take mam vystudovanou analytickou chemii se zamerenim na zivotni prostredi v oboru clovek a prostredi.Muzu tedy s cistym svedomim rict,ze jsem expert na toto tema.
 
Vítejte v RADIOKLUBU COOLSOUND Welcome on RADIOCLUB COOLSOUND