_

DJ RADIO, RADIOCLUB PRO V.I.P.!

News and Videos

Kalendář/Calender

AKTIVITA MAGNETICKÉ BOUŘE

Solar X-rays:

Geomagnetic Field:
>
Status
Status
 

Předpověď počasí pro ČR

Statistika

DOWNLOADS MP3

             
V této sekci můžete libovolně zdarma stahovat songy, které jste slyšeli v našem rádiu. Stahované soubory jsou ve formátu MP3 o kvalitě 128kbs a vyšší. Je zde postupně prezentovaná hitparáda THE BEST 5 online. Kde lze jednotlivé songy opět stahovat. Hitparáda CHARTS 20 již bohužel není aktualizována  z nedostatku času, jelikož práce na radiu je velmi hlavně časově náročná. Nicméně je zde archív hitparád k dispozici ke stažení. Naše hity nestárnou, naopak stávají se ještě cennějšími.Pěknou zábavu při poslechu vaší oblíbené MP3 skladby vám za team rádia °°°°°CoolSOUND°°°°° přeje DJ YAWARA.
uloz.to - sdilej snadno data

Pro stažení MP3 jednotlivé linky z tabulky zkopírujte do svého internetového prohlížeče a stikněte ENTER. Opište text z obrázku a stiskněte stáhnout FREE.
For download MP3 please copy one of these links to your internet web browser and press ENTER. Then rewrite generated text from the picture and press STAHNOUT FREE.
http://uloz.to/1456927/slinkee-minx-feat.-belinda-carlisle-summer-rain-alex-k.-remix-.mp3
http://uloz.to/1452026/freeloaders-now-im-free-freefalling-riffs-and-rays-mix-.mp3
http://uloz.to/1457078/waldos-people-back-again.mp3
http://uloz.to/1456834/september-cant-get-over-figoboyremix-.mp3
http://uloz.to/1456920/dj-peter-presta-ft-bonse-totally-hooked.mp3
My deliverance:
All files you downloaded from this page are only for private use and for instructial method about history of club dance remixes scene.You can use this MP3 files for teaching aids but never for public or comercial using (notation : the dance clubs are almost private like a special members area)!You can also do only one copy of each file to your  cd or dvd,or  save it to your MP3player or Ipod. This copy is only for your study!Im not responsible of any illegal behavior of you!!!

                                            with regards DJ YAWARA
 
Vítejte v RADIOKLUBU COOLSOUND Welcome on RADIOCLUB COOLSOUND